Стріт фуд

Команда Premier FOOD започаткувала та розвиває сегмент найм’ясніших хот-догів під брендом MR.Grill. Ми надаємо повний пакет food-сервісу — від якісного продукту, обладнання для приготування та логістики з покриттям по всій Україні до маркетингової підтримки.

Розвивайте стріт фуд з нами
Детальніше

Чому ми?

Компанія Premier FOOD — національний лідер з виробництва хот-догів. Вже 15 років ми виготовляємо смачні хот-доги під брендом Mr.Grill.

Саме Mr.Grill перетворив звичайний перекус на заправці у справжній ритуал, заснувавши культуру споживання якісних хот-догів та бургерів зі справжнього м’яса на АЗК.

Саме найм’ясніший хот-дог Mr.Grill став символом автоподорожі, міні-відпустки в шаленому ритмі міста та додатковим зарядом енергії.

Тож не дивно, що кожен п’ятий споживач хот-догів смакує саме нашу продукцію.

Ukraine_black 300 300 200 50 20 20 50 50 100 150 150 300 50 50 50 200 200 150 100 2400 50 400
Маркетингова підтримка

Premier FOOD забезпечує партнерів не тільки найкращими та найсвіжішими інгредієнтами для приготування стріт фуду, а й пропонує повний пакет маркетингової підтримки.

Хот-доги від Mr.Grill це завжди поважна причина відпочити та зустрітися з друзями! У твоєму закладі!

В чому секрет наших хот-догів?

Хот-доги Mr.Grill стали першими хот-догами, що готуються на роликовому грилі. Саме такий формат наразі є невід’ємним атрибутом АЗК. Хот-доги Mr.Grill зламали всі стереотипи вуличної їжі та навчили українців якісним, ​​смачним та безпечним перекусам.

Як з нами зв’язатись?

Зручність та швидкість замовлення — одне з ключових завдань нашої команди! Сьогодні зробити замовлення можливо на сайті mrgrill.ua, через спеціальний застосунок чи зателефонувавши оператору колл-центру.

Оформити замовлення
Асортимент

Весь асортимент м’ясної продукції для стріт фуду вироблено на заводі «Тульчинмясо» та сертифіковано за стандартами ISO 9001-2000 та HACCP. Крім того, для виготовлення хот-догів та бургерів у асортименті Mr.Grill є все — від м’ясних ковбасок та сосисок власного виробництва та спеціальних булочок зі скоринкою до підібраних соусів.

Бургери
Сандвічі
Донати
Картопля фрі
Ергономічне обладнання

Компанія надає ексклюзивні умови на ергономічне обладнання для приготування хот-догів, бургерів, інших продуктів Mr.Grill, а також забезпечує його сервісне обслуговування та підтримку.

Гриль для сосисок

Технічні характеристики

  • Потужність: 2000 Вт

  • Модель: GF HDRG5 або GF HDRG7

Гриль контактний

Технічні характеристики

  • Потужність: 2000 Вт

  • Модель: GF ECG10

Контактна інформація:

03037 Україна
м. Київ, вул. Зеленогірська, 8,

Відділ продажу:

+38 (050) 250 13 82
sales@premierfood.com.ua

Напрями діяльності

© Всі права захищено – premierfood.ua | 2022

Розроблено