Стріт фуд

Ми надаємо повний комплекс послуг — від обладнання і продукції до рекомендацій щодо роботи та маркетингової підтримки.

Чому ми?

Наші клієнти отримують індивідуальний підхід – від зручних фінансових умов співпраці до розробки унікальних рецептур сосисок і котлет для бургерів, які є ідеальними саме для їхнього бізнесу. На сьогодні street food — це стратегічний напрям розвитку компанії, де ми вбачаємо найбільший потенціал до росту та розширення нашого бізнесу. Ми допомагаємо невеликому або початковому бізнесу розвиватися. В рамках діяльності відділу функціонує інтернет-магазин: mrgrill.ua, де клієнти можуть замовляти онлайн або через мобільний додаток.

Маркетингова підтримка

Premier FOOD забезпечує партнерів не тільки найкращими та найсвіжішими інгредієнтами для приготування стріт фуду, а й пропонує повний пакет маркетингової підтримки.

Хот-доги від Mr.Grill це завжди поважна причина відпочити та зустрітися з друзями! У твоєму закладі!

В чому секрет наших хот-догів?

Хот-доги Mr.Grill стали першими хот-догами, що готуються на роликовому грилі. Саме такий формат наразі є невід’ємним атрибутом АЗК. Хот-доги Mr.Grill зламали всі стереотипи вуличної їжі та навчили українців якісним, ​​смачним та безпечним перекусам.

Як з нами зв’язатись?

Зручність та швидкість замовлення — одне з ключових завдань нашої команди! Сьогодні зробити замовлення можливо на сайті mrgrill.ua, через спеціальний застосунок чи зателефонувавши оператору колл-центру.

Асортимент

Весь асортимент м’ясної продукції для стріт фуду вироблено на заводі “Тульчинмясо” та сертифіковано за стандартами ISO 9001-2000 та HACCP. Крім того, для виготовлення хот-догів та бургерів у асортименті Mr.Grill є все — від м’ясних ковбасок та сосисок власного виробництва та спеціальних булочок зі скоринкою до підібраних соусів.

Бургери
Сандвічі
Донати
Картопля фрі
Ергономічне обладнання

Компанія надає ексклюзивні умови на ергономічне обладнання для приготування хот-догів, бургерів, інших продуктів Mr.Grill, а також забезпечує його сервісне обслуговування та підтримку.

Гриль для сосисок

Технічні характеристики

  • Потужність: 2000 Вт

  • Модель: GF HDRG5 або GF HDRG7

Гриль контактний

Технічні характеристики

  • Потужність: 2000 Вт

  • Модель: GF ECG10

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

03037 Україна
Київ, Зеленогірська, 8

© Всі права захищено – premierfood.ua | 2007-2023