Про нас

Компанія Premier FOOD — лідер на ринку street food та food service в Україні. Наша ціль – показати всьому світу, яким крутим може бути український продукт

” П’ятнадцять років тому ніхто на ринку не вірив, що звичайний хот-дог для перекусу в дорозі може стати високоякісним продуктом у ресторанному сегменті. Premier FOOD змінив ставлення українців до хот-догів і тепер ми розвиває ще й культуру усього стріт фуду. Сьогодні ми номер один на ринку фуд сервісу та стріт фуду.

Віталій Войтович, Засновник та CEO Premier FOOD Group

Про нас

Група компаній Premier FOOD — визнаний лідер у сфері обслуговування компаній food service, який вже 15 років працює на ринку України.

Premier FOOD це:

  • 15 років досвіду.
  • Власне виробництво м’ясо-ковбасного заводу “Тульчинм‘ясо”, що має сертифікати ISO 9001-2000 HACCP та HALAL.
  • Власна логістика за унікальним принципом 4PL по всій Україні, 5000 партнерських торгових стріт фуд точок та 2000 АЗК та експорт у більше ніж 10 країн світу.

У 2007 році компанія Premier FOOD розпочала свою діяльність як постачальник м’ясомолочної продукції для кафе та ресторанів. Сьогодні ми пропонуємо нашим партнерам готові рішення для успішного та прибуткового бізнесу у 8 напрямках діяльності.

Ми запровадили культуру споживання якісних хот-догів та бургерів із справжнього м’яса на АЗК та прагнемо й далі розвивати стріт фуд у всіх куточках країни.

Головна цінність Premier FOOD — люди, команда та клієнти. Саме люди формують наш підхід до всіх аспектів бізнесу від організації взаємин між колегами до співпраці з партнерами. Тому ми робимо все для того, щоб працюючи з нами та купуючи наші продукти, команда та клієнти стали такими ж експертами, як ми!

 

Досконала якість продукції — наше ключове завдання. Як експерти та лідери ринку у своїй галузі, ми орієнтуємося на світові стандарти якості та неухильно дотримуємось їхніх вимог під час зберігання та перевезення. Це гарантує якість продукції та безпечне споживання.

Історія компанії

Ми заснували Premier FOOD у 2007 році. Вже наступного року ми створили унікальну сосиску “Прем’єра” та продали перший хот-дог на АЗК.

Нам знадобилося десять років від першого хот-догу до 10 млн порцій щомісяця.

Меморіз

Наші цінності:
ЛіДЕРСТВО

Ми встановлюємо надскладні цілі та досягаємо їх, кидаємо виклик небуденним задачам, приймаємо тверді рішення та миттєво діємо, щоб перевершувати конкурентів і надихати інших на високі результати

ЕКСПЕРТНІСТЬ

Ми знаємо все про фуд бізнес від виробництва до споживання, бо ми заснували його в Україні. Ми постійно впроваджуємо нові технології та продукти, аби возвеличувати український ринок стріт фуд та фуд сервісу на світовій арені

КЛІЄНТООРІЄНТОВАНІСТЬ

Наша мета — відповідати очікуванням наших клієнтів та партнерів та перевершувати їх очікування надаючи сервіс європейського рівня.

ПІДПРИЄМНИЦЬКИЙ ХИСТ

Кожен член нашої команди — підприємець в душі, адже наша місія — допомогати нашим партнерам розвивати бізнес

ІННОВАЦІЙНІСТЬ

Ми постійно вдосконалюємось, аби виправдати смаки найвибагливіших клієнтів та партнерів

ЛЮБОВ ДО СВОЄЇ СПРАВИ

Сильними, ініціативними та творчими нас робить любов. Ми любимо свою справу та вкладаємо в неї максимум своїх ресурсів і здібностей, аби досягати більшого та долати будь які перешкоди

Структура компанії

Рада директорів

Наша команда складається зі справжніх професіоналів та експертів, яких об’єднує любов до хот-догів та якісного сервісу

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

03037 Україна
Київ, Зеленогірська, 8

© Всі права захищено – premierfood.ua | 2007-2023