Всі напрями компанії: власне виробництво “Тульчинм’ясо ”, логістика, збут, ресторанний напрям працюють в посиленому режимі вже понад 16 діб. Всі департаменти компанії наразі задіяні у відновленні ланцюгів постачання та забезпечення стратегічно важливого виробництва ресурсами та сировиною для повноцінної роботи.

Локомотив компанії – виробництво, змінив асортиментну політику та оптимізував SKU, залишив тільки найефективніші позиції з точки зору виготовлення, а саме: сосиски для хот-догів mr.Grill для автозаправних комплексів та асортимент для ритейлу, щоб виробити їх якомога більше та швидше. Наразі виробництво працює цілодобово, адже нам потрібно не тільки забезпечити портрети наших партнерів, а й забезпечити потреби волонтерів, які допомагають уникнути гуманітарної катастрофи в містах де критично не вистачає продуктів харчування.

Наш пріоритет зараз – це відновлення повноцінної логістики, що стало великою проблемою для всіх груп товарів і всіх бізнесів. Бойові дії, відсутність палива та водіїв, які були залучені захищати країну негативно відзначилась на ланцюгах постачання. Тому наша логістика залучається до перевезення товарів, як наших партнерів АЗС, так і волонтерів, де тільки можливо. У компанії є чітке розуміння, що економіка не повинна зупинитись, а ми є тил нашої держави зараз і наші працівники мають зберегти роботу і змогу прожити ці тяжкі часи.

Відділ збуту відновлює всі контакти та налагоджує роботу партнерських торгових точок, які до війни були street food-ом, а зараз вони стануть додатковими пунктами для замовлення та видачі нашої продукції в регіонах.

Наразі логістична карта компанії виглядає наступним чином:

Проте у компанії просять уточнювати інформацію за телефоном гарячої лінії: +38 (050) 250 13 82

Маркетинг компанії повністю переорієнтувався в координаційний штаб гуманітарної допомоги. Компанія відкрила мобільні пункти видачі хот-догів Mr Grill в метро Києва, організовує польові кухні для Гуманітарного штабу КМДА за підтримки місцевої влади, а також передає продукцію для захисників Києва та навколишніх регіонів (Вишгород, Ірпінь, Васильків, Вінниця).

Компанія наразі вивчає можливості для розширення своєї допомоги і в інших регіонах країни.

Кожного дня наші співробітники працюють заради того, аби Україну не охопила гуманітарна криза. Я особисто засуджую інших виробників хто в такі часи наживається на горі інших. Ми в компанії не підняли на жодну копійку вартість нашої продукції, крім того, знизили ціни на деякі позиції до рівня собівартості, щоб вивільнити якомога швидше товар і він опинився на полицях супермаркетів. Ми ведемо діалог з нашими партнерами про різні можливості бартерної співпраці, бо зараз час єднання і порозуміння, в єдності наша сила. Пишаємось нашими військовими, що віддано боронять кордони країни від окупантів і віримо всім колективом, що скоро буде ПЕРЕМОГА”

Віталій Войтович, Засновник та CEO Premier Food Group

Поділись цією новиною!

Інші новини